درباره سیناپس

شرکت همراه هوش سلامت آسیا

شرکت همراه هوش سلامت آسیا با استعانت از درگاه الهی و با هدف کمک به توسعه دولت الکترونیک و ایجاد بستر سازی برای پرونده الکترونیک سلامت شهروندان توسط تعدادی از نخبگان و دانش آموختگان با تجربه و مجرب فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور تاسیس گردیده است. در حال حاضرکه سلامتی يكي از چالش هاي قرن بيست و يكم شده است و از طرفی رشد سريع و گسترش جوامع بشری پيامدهايي زیادی براي حوزه سلامت به همراه داشته است؛ حضور فناوري های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی مي تواند بسياري از معضلات توسعه سلامت یک جامعه را برطرف نمايد و به آرزوی تحقق عدالت درمانی برای آحاد جامعه کمک کند. سلامت به عنوان يك نياز حقيقي در انسان ها در دنياي مجازي نیز جزء اصلي ترين ضروريات در خور توجه بوده و فناوري نقش مهمي در ارتقاء و بهبود سلامت مردم و بالا بردن كيفيت زندگي آنان به همراه دارد. امروزه دولت ها به دنبال ایجاد و تولید تکنولوژی بر بستر فضای دیجیتال و تولید ابزار ارتباطی سریع و دقیق بین مددجویان و خدمات دهندگان حوزه سلامت می باشند که قطعا در ارتقاء و افزایش سلامت جامعه تاثیر مستقیم و اثر گذاری دارد . تیم اجرائی شرکت همراه هوش سلامت آسیا نیز طی چهار سال کار تحقیقاتی و مطالعاتی اقدام به تولید جامع ترین سامانه و پلتفرم سلامت کشور با استانداردهای روز علوم پزشكي و مرجع جهاني با نام تجاری سیناپس گرفته است.

مدیران و موسسان سیناپس

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

مهدی شکری زاده

مدیر تیم فنی

پیام مدیر عامل

سروران و همراهان گرامی در دنیای امروز شرکت هایی در عرصه کار و فعالیت موفق هستند که خلاقیت و نوآوری را سرلوحه کار خود قرار دهند . عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تشخیص اهداف است. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. اکنون که شرکت همراه هوش سلامت آسیا، با زحمات بنيانگذاران آن و با تکيه بر تجارب مديران توانمند ، متعهد و متخصص، اهداف والایی را در دستور کار خود قرارداده و با توجه به ظرفيت هاي زياد مادی و معنوی که در کشور فراهم گردیده است ما را برآن داشت تا اين فرصت های استثنايي را قدر دانسته و با تلاش و تجهيز و بسترسازي، اقدام به اعتلاي نام و جايگاه شرکت نماییم .

ما با بهره گيري توامان از صاحبان دانش و نيروهاي باهوش، مجرب و کارآزموده و با اعمال ساز و کارهاي نوين مديريت، به ابداع و شناسايي نيازهاي موجود جامعه پرداخته و قصد داریم با طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی به دنبال خلق جامع ترین پلتفرم ها در بخش های مختلف صنعت کشور باشیم . پیش درآمد اهداف شرکت طراحی و تولید پلتفرم سلامت سیناپس جهت بهره گیری و رضایت مندی مددجویان و جامعه خدمت دهند حوزه سلامت کشور است. ایجاد و گسترش خدمات برتر بر بستر فضای دیجیتال که هم اکنون از برنامه های شاخص دولت ها تحت عنوان دولت الکترونیک می باشد ما را برآن داشت که با استفاده از ابزارهاي نوین و کارآمد بستر مناسب استفاده از فضای دیجیتال در حوزه سلامت را برای آحاد جامعه فراهم نماییم که همواره برای ایران افتخار آفرین باشد.